Nietypowe wakacje w kajaku

Miłośnikom aktywnego wypoczynku na pewno spodobają się wakacje spędzone w kajaku. Spływy wzdłuż malowniczych krajobrazów są idealnym sposobem na oderwanie się od codziennych kłopotów i wypoczynek na łonie natury. Z pewności wakacje w kajaku będą niezapomnianym przeżyciem.

Ostatnio coraz popularniejsze stały się wakacje w kajaku. Spływy są organizowane zarówno na w kraju, jak i za granicą. Początkujących polecamy malownicze pojezierza w Polsce. Po niezbyt rwących rzekach można spokojnie płynąć, podziwiając przyrodę i delektując się ciszą. Bardziej wprawionym spodobają się wakacje w górach i spływy rwącymi potokami. Można też wybrać się na zorganizowany spływ drewnianą tratwą, którą kieruje wykwalifikowany przewodnik. Jest bezpiecznie, wokół piękna przyroda, nie trzeba o nic się martwić. Zorganizowane wakacje na drewnianej tratwie to świetny sposób na poznawanie Słowacji. Można spłynąć malowniczym Dunajcem, nie tylko podziwiając widoki z rzeki ale też zatrzymując się na piesze wycieczki i zwiedzanie zamków czy miast znajdujących się na trasie. Z pewnością taki spływ będzie świetną przygodą i spodoba się miłośnikom gór.

This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>